ДОСВІД РОБОТИ КОМАНДИ БІЛЬШЕ 15 РОКІВ

Закарпатська компанія «ДИКИЙ ЗРУБ [будинки, лазні, альтанки]» протягом 15 років займається розробкою проектів і будівництвом ексклюзивних комфортабельних дерев'яних будинків за доступними цінами.

У своїх технологіях ми використовуємо високоякісний профільований брус і оциліндровані колоди. Компанія має власну сировинну і виробничу базу.

У будівництві ми використовуємо тільки кращі породи Карпатських лісів.

Компанія "ДИКИЙ ЗРУБ" використовує унікальну канадсько-російську технологію рубки, що дозволяє створювати міцний і довговічний зруб, здійснювати швидке і професійне будівництво об'єктів, зовнішніх та оздоблювальних робіт.

Компанією успішно споруджено понад 150 котеджів, альтанок, бань та інших об'єктів по всій території України, в Польщі, Чехії. Виконуємо всі вимоги та побажання замовника, зазначені в договорі.

Переконатися в доступності наших тарифів юридичні та фізичні особи можуть, подивившись прайс-лист на сайті компанії. На нашому інтернет-ресурсі наводяться розцінки на будівництво зрубів, вартість обробки зрубу, ціна готової лазні.

 

ДЕТАЛЬНІШЕ...

3602

13520

3

147

ПОБУДОВАНИХ ОБ'ЄКТІВ

ОБ'ЄКТІВ В РОБОТІ

ЗДАНО М2

РАБОЧИХ ДНІВ

ПРИКЛАДИ НАШИХ РОБІТ

 

 

 

Два коттеджіЗапорізька обл. Розумовка

 

 

 

 

 

Будинок та ГаражЖитомирська обл. Городище

 

 

 

 

 

Будинок з ЛазнеюКиївська обл. Рачки

 

 

 

 

 

Будинок для великої сім'їОдеська обл. Беляївка

 

 

 

МИ БУДУЄМО ЖИТЛОВАШОЇ МРІЇ

 Дерев'яні будинки від компанії "ДИКИЙ ЗРУБ [будинки, бані, альтанки]" - це комфорт сучасного житла в аутентичному стилі.

Комфорт та затишок

Ви вирішили придбати дерев'яний будинок і організувати свій побут в гармонії з собою і природою? Дерев'яні будинки в Закарпатті від компанії "ДИКИЙ ЗРУБ [будинки, бані, альтанки]" - це саме те, що Вам потрібно!

Сприятливий вплив на здоров'я

Загальновідомим фактом є благотворний вплив натурального природного матеріалу на людську психіку. Говорячи простіше, дерев'яний будинок дарує своїм господарям душевний комфорт.

Самородна закарпатська деревина

Натуральна деревина завжди славилася своєю здатністю тримати стабільну і оптимальну вологість в приміщенні. Такий своєрідний клімат-контроль в будинках, виконаних з іншого матеріалу, можливий лише при використанні спеціального обладнання та додаткових енерговитратах.

Отправляется...

Что то пошло не так. Лучше позвоните.

Заявка отправлена. - СПАСИБО!